Барди даде гол за Трабзонспор (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Барди го загуби првотимскиот статус во Трабзон, па ретко може да се израдува на гол, но таков беше денешниот ден, иако неговиот тим загуби.

Барди во игра влезе на почетокот од второто полувреме и девет минути подоцна погоди од пенал за израмнување на 3-3. Сепак до крајот на мечот неговиот тим прими уште еден гол и загуби со 3-4.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани