Барди: Да ги исправиме грешките пред Лигата на нации

by
1 минути читање

Барди вели дека овие натпревари треба да послужат за да ги исправиме грешките од претходните натпревари.

„Мислам дека е важно во следните натпревари да бидеме сконцентрирани и подготвени за тоа што нè очекува во иднина. Овие дуели ќе бидат одличен тест за да видиме до каде сме и да ги поправиме грешките пред предизвиците во Лигата на нации. Подготвени сме да ги исполниме барањата на селекторот и наше е да дадеме максимум на теренот“, кажа Барди.

Македонија утре игра со Молдавија од 15:30 часот, на 25 март против Црна Гора од 18 часот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани