Александер-Арнолд: Го исклучив телевизорот кога Манчестер јунајтед требаше да го крене трофејот!

by
1 минути читање

Бекот на Ливерпул вели дека го гледал финалето од Карабао купот меѓу Манчестер јунајтед и Њукасл, но кога требало да му биде доделен трофејот на победникот, тој го исклучил телевизорот.

„Го гледав мечот, но кога се подготвија да го кренат трофејот, го исклучив телевизорот. Со помислив: Нема шанси да го гледам ова“, вели Александер Арнолд.

„Не ми е сеедно кога гледам дека тие креваат трофеј, ме пече, навистина ме пече“.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани