Алегри влезе во жестока расправија со фан на Јуве: Замолчи! Дојди тука! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Алегри збесна кон крајот на натпреварот откако одредени навивачи ги вреѓаа играчите на Јувентус. Тој се сврте кон трибините и почна да се расправа со некој. „Замолчи! Дојди тука!“.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани