1xbet типови на денот: (04.06.17): Европа го добива новиот ракометен шампион

by
2 минути читање

Новата македонска онлајн обложувалницата 1xbet.com и овој ден со неколку предлози ќе ви помогне да се одлучите што да одиграте денес.

ПСЖ – Вардар 2

На Вардар му остана уште еден чекор до европскиот трон, ПСЖ е последната пречка на „црвено-црните“ до историски успех. Противникот е тежок, има ѕвезден тим, но Вардар покажа дека може да се носи со сите, Раул Гонзалез направи екипа која функционира како едно, македонскиот шампион во последните месеци функционира беспрекорно и ги победува сите кои ќе му застанат на патот. Ќе биде тешко, но веруваме дека Вардар ќе победи. Коефициентот на 1xbet.com за победа на Вардар е голем 3,74 и вреди да се проба.

Розенборг – Стромсгодсет 1

Розенборг нема победа на последните четири првенствени натпревари и неговата рано стекната предност се стопи скоро цела. Шампионот нема да дозволи да го загуби првото место, не се сомневаме во победа против слабиот Стромсгодест кој досега на гости постигнал само два гола на пет натпревари. Коефициентот на 1xbet.com за победа на Розенборг е 1,46.

Уникаха – Реал Мадрид 2

Реал води со 2-0 во полуфиналната плејоф серија во шпанската кошаркарска лига и вечерва има шанса да ја заврши работата. Без разлика што Уникаха има седум победи по ред на домашен терен, првите два натпревари во Мадрид ги загуби многу лесно. Кралевите се наоѓаат во подобра форма, квалитетот е на нивна страна, а коефициентот на 1xbet.com дека Реал Мадрид ќе победи е 1,73.

Голден стејт – Кливленд 1

Ноќеска се игра вториот натпревар од финалната серија помеѓу Голден стејт и Кливленд. Првиот меч домаќинот го доби лесно, а вечерва ќе даде се од себе да дојде и до втората победа. Можеби Кливленд ќе пружи поголем отпор, но сметаме дека тој нема да биде доволен за гостинска победа. Коефициентот на 1xbet.com за победа на Голден стејт е 1,31.

Новата македонска онлајн обложувалницата 1xbet.com и овој ден со неколку предлози ќе ви помогне да се одлучите што да одиграте денес.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани