На Нејмар не му се веруваше што гледа! (ВИДЕО)

by riste
1 минути читање

Бразил имаше разочарувачки влез на Копа Америка, одигра само 0-0 против Костарика, а реакцијата на Нејмар кажува се за натпреварот.

Најмер од трибините го следеше мечот меѓу Бразил и Костарика, во еден момент со раката го покри лицето и изгледаше загрижено поради тоа што се случува на теренот.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани