Косовски новинар на програма во живо покажуваше „орли“ пред српските навивачи! (ВИДЕО)

by riste
1 минути читање

Скандалозен потег на косовскиот новинар Арлинд Садику на мечот меѓу Србија и Англија. Беше вклучен во програма во живо пред трибина на која беа српските навивачи и провоцираше со покажување на двоглав орел кон нив.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани