И Бернабеу е подготвен за финалето, ќе се гледа на видеобим! (ФОТО)

by riste
1 минути читање

Оние фанови на Реал Мадрид кои не дојдоа до билет за финалето на Вембли, ќе можат на својот Сантијаго Бернабеу да го следат дуелот.

Билетите се распродадени, стадионот на Реал Мадрид ќе биде полн, а на центарот од теренот ќе се наоѓа голем видеобим на кој ќе оди преносот од натпреварот.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани