Вардар утре ги почнува подготовките на тренинг центарот во Хиподром!

by riste
1 минути читање

Откако вчера беше постигнат договорот со новиот сопственик на Вардар, фудбалерите утре се ставаат во погон, ги почнуваат подготовките за новата сезона.

Подготовките ќе стартуваат на спортскиот центар „Хиподром“ од 17 часот, а ќе присуствуваат навивачи со кои ќе биде означен новиот почеток на Вардар.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани