Вооружени разбојници во домот на третиот голман на ПСЖ, ја претепале неговата сопруга пред децата!

by
1 минути читање

Фудбалерите на
ПСЖ често се мета на крадци, последен кој настрада е третиот голман Александар
Летеље.

Како што
пренесуваат медиумите, утрово околу 2 часот, вооружени разбојници упаднале во
неговиот дом. Со нож се заканиле по неговиот живот и животот на најблиските и
барале да им бидат предадени наќит и пари.

Во еден момент,
сопругата на голманот била удрена со тупаница во глава, и тоа додека таа во
рацете го држела своето двегодишно дете.

За среќа полицијата
брзо интервенирала, па биле фатени тројца од четворицата разбојници, двајца од
нив биле малолетни лица.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани