Во најдобриот тим на ФИФА има дури четири напаѓачи (ФОТО)

by
1 минути читање

Куртоа е на голот, а во одбраната се Хакими, Ван Дајк и Кансело, во средината на теренот се Де Брујне, Касемиро и Модриќ, а нападот го сочинуваат Меси, Бензема, Халанд и Мбапе.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани