Урнебесно: Шпански коментатор полуде по голот на Меси! (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Секогаш е интересно да се слушнат коментатори кои со многу емоции ги коментираат погодоците, еден таков имаше и вчера на Камп Ноу.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани