Улиците во Буенос Аирес беа преполни, се пееше за Аргентина и Меси, се славеше пласманот во финале (ВИДЕО)

by
2 минути читање

Престолнината на Аргентина се тресеше од славје, улиците беа преполни, се пееше за Меси и останатите. 

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани