Требаше ли Ливерпул да добие пенал во финишот од дербито? (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Жереми Доку го удри Алексис Мекалистер. За судијата Мајкл Оливер ова не беше доволно за пенал, но на социјалните мрежи врие. Размислувањата се различни, некои сметаат дека Ливерпул е оштетен, други дека ситуацијата е чиста.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани