Суарез блеска во Бразил, постигна седум гола на пет натпревари (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Гремио со 3-0 го победи Аиморе, а два од головите беа на Луис Суарез. Тој одлично се снајде во новата стредина, има постигнато седум гола на пет меча.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани