Столчето на Галтие силно се тресе, тој се надева дека ќе ја доврши сезоната

by
1 минути читање

Галтие вели дека е рано да се зборува за неговата иднина, тој останува фокусиран за крајот на сезоната.

„Мојата иднина? Премногу е рано да се зборува за тоа. Тоа зависи од раководството и од претседателот на клубот. Секако дека има разочарување“, вели Галтие.

„Клубот полагаше големи надежи во ова натпреварување. Јас останувам фокусиран за крајот од сезоната“.

Ова се оптимистички зборови на Галтие, многумина веруваат дека тој пред да заврши сезоната ќе добие отказ.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани