Стерлинг се враќа во Катар откако ги реши домашните проблеми

by
1 минути читање

Стерлинг доби дозвола да се врати во Англија по грабежот кој се случи во неговиот дом.

Од англиската репрезентација известија дека Стерлинг ќе се врати и ќе биде во составот на Англија во пресрет на утрешниот меч против Франција од четвртфиналето.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани