Составот на Бразил за мечот со Камерун според „Глобо Еспорте“ (ФОТО)

by
1 минути читање

По првите две кола Бразил го обезбеди местото во осминафиналето, па мечот со Камерун нема многу да им значи.

„Глобо Еспорте“ тврди дека селекторот Тите шанса ќе им даде на играчите кои не беа стартери. Но кога ќе се погледне составот, изгледа импресивно, без разлика што се смета за втор тим.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани