Состанокот на Малдини и Масара со Клуб Бриж бил позитивен, но ќе има уште разговори за да се добие Де Кетеларе

by
0 минути читање

Информациите од Италија велат дека состанокот поминал позитивно, но разговорите ќе продолжат во наредните часови и денови со додека не се постигне договор.

Покрај Милан, интерес за Де Кетеларе има и од Лидс.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани