Сон даде гол од слободен удар, двајца негови соиграчи чудно беа поставени пред живиот ѕид (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Сон постигна прекрасен гол од слободен удар, а двајца негови соиграчи беа клекнати пред живиот ѕид кој го фирмираше Чиле. Колку тоа имаше влијание за погодокот тешко е да се каже, но тоа што го направија тие дефинитивно е нешто невообичаено.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани