Шокантна сцена од Катар: Ето снимен како напаѓа човек со камера, со нога го удри во лице! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Легендарниот Ето кој сега е претседател на Фудбалската федерација на Камерун, физички нападна човек надвор од стадионот на кој се играше мечот меѓу Бразил и Јужна Кореја.

Фанови правеа селфи со него, а во меѓувреме од десната страна се појави човек со камера. Нејасно е поради која причина, но Ето одеднаш збесна и почна да се расправа со човекот.

Не може да се каже какви зборови разменија и што го налути толку Ето, но може да се види како легендарниот фудбалер го нападна човекот и го удри со нога во глава.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани