Словенците го продаваат креветот на кој спиел Кристијано Роналдо! (ФОТО)

by
1 минути читање

Од службата за односи со јавноста на хотелот, велат дека креветот е ставен на аукција со почетна цена од 5.000 евра, а приходот ќе биде дониран за хуманитарни цели.

„Бидејќи ова беше посебен, невообичаен случај, решивме да подготвиме изненадување во кое ќе можат да учествуваат сите фанови. Не знаеме кога и дали воопшто повторно ќе имаме шанса да го нагостиме Роналдо во Љубљана“, велат од хотелот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани