Селекторот на Португалија го викна Роналдо и ја објасни својата одлука

by
1 минути читање

Селекторот на Португалија, Роберто Мартинез го викна Роналдо за квалификациските натпревари и ја објасни својата одлука.

„Кристијано Роналдо е многу посветен фудбалер. Тој може да донесе искуство и е многу важна фигура за тимот. Не ме интересираат годините“, вели Мартинез.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани