Селекторот на Мароко испиша историја

by
1 минути читање

Селекторот на Мароко, Валид Реграгуи стана првиот африкански тренер кој стигнал до четвртфинале на Светско првенство.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани