Саудијци му нудат 100 милиони евра по сезона, Левандовски сака да остане во Барселона!

by
1 минути читање

Клуб од Саудиска Арабија му понудил на Левандовски годишна плата од 100 милиони евра.

Полскиот фудбалер влегува во клубот на фудбалери кои не се лакомат по парите, па не планира да ја прифати високата понуда.

Левандовски сака да остане во Барселона и наредната сезона.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани