Сари како во старите времиња, со цигарата во уста го водеше тренингот на Лацио (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Пред неколку
години Маурицио Сари отворено говореше за својата зависност од цигарите и откри
дека поради стрес знаел да пуши и по 60 цигари во еден ден.

Очигледно
стратегот на Лацио тешко се откажува од овој порок, во пресрет на дуелот против
АЗ Алкмар во Конференциска лига беше забележан како со цигара во рака предводеше
еден од тренинзите.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани