Салах и Клоп се скараа, Нуњез ги смируваше! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Во клучниот период од сезоната Ливерпул игра во лоша форма и губи бодови. Така беше и денеска кога одигра 2-2 кај Вест Хем.

На десетина минути пред крајот на мечот се случи инцидент. Салах и Клоп се скараа, ситуацијата се вжештуваше, па мораше да се вклучи и Дарвин Нуњез да го смири неговиот соиграч од нападот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани