Сакаше да се качи на семафор, го скрши и него и себеси (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Додека тој се обидуваше да се качи, семафорот се скрши, навивачот падна и остана да лежи на асфалтот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани