САД ја освои КОНКАКАФ Лигата на нации, спектакуларен гол на Адамс! (ВИДЕО)

by
2 минути читање

Пред истекот на првото полувреме Адамс упати вистинска бомба од далечина и постигна прекрасен гол за водство на САД од 1-0.

Конечните 2-0 ги постави играчот на Борусија Дортмунд кој е на позјмица во Нотингем Форест, Рејна кој погоди во 63. минута од натпреварот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани