Роналдо е над законот, пред полиција поминува на црвено (ВИДЕО)

by
0 минути читање

По синоќешниот натпревар против Лас Палмас, Кристијано Роналдо со својата девојки одејќи накај дома, помина на црвено.

Покрај Роналдо имаше полициска кола, но тие го оставаат португалскиот фудбалер да се однесува како сака.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани