Роберто Карлос не ги знае имињата на сите жени со кои има деца

by
1 минути читање

Бразилецот двапати се венчаше, но имаше многу љубовни афери и дури 11 деца со седум различни жени, па сега во разговор со медиумите кажа дека не ги знае имињата на сите љубовници.

„Само двапати се венчав. Не ги знам имињата на сите жени со кои имам деца“, призна Карлос.

Карлос за првпат се венча со Александра Пинеиро и неговиот брак траеше до 2003 година, по што се венча со Мариана Лукон.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани