Рис Џејмс: На било кој друг натпревар головите на Тотнем ќе беа поништени

by
0 минути читање

Тотнем доби два подарок погодоци од судијата Ентони Тејлор со кој освои бод од Стемфорд Бриџ, мечот заврши 2-2.

„Мислам дека ние требаше да го добиеме натпреварот. Двата голови кои ги постигнаа тие не требаше да бидат голови. Мислам дека судијата и четвртиот судија треба да погледнат и да видат што направија. Мислам дека на друг натпревар овие немаше да бидат голови. Јасно е дека е фрустрирачки за нас бидејќи сметаме дека требаше да победиме“, изјави Рис Џејмс.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани