„Рајанер“ им фати сеир на Германија и Белгија (ФОТО)

by
1 минути читање

Белгија и Германија синоќа беа елиминирани од Светското првенство во Катар. Двете репрезентации ги разочараа своите фанови, а некои ќаруваат поени на тоа. Таков е случајот со „Рајнер“ кој се пошегува со губитниците.

Тие објавија фотографија: Шчесни ја носи Полска, Мбапе Германија, а „Рајнер“ ги носи Белгија и Германија, алудирајќи на тоа што играчите си ги спакуваа куферите и си заминуваат дома.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани