Прекрасниот гол на Гризман кој беше поништен (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Гризман со прекрасен гол на десет минути до крајот донесе бод на Атлетико Мадрид на гостувањето кај Атлетико Мадрид, но имаше и уште поубав погодок кој беше непризнаен погодок кој стана хит на интернет.

Поништениот гол на Гризман:

Израмнувачкиот гол на Гризман:

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани