Повредените се враќаат, Баерн ќе биде речиси комплетен против Арсенал!

by
2 минути читање

Информациите од Германија велат дека Мануел Нојер, Кингсли Коман, Лирој Сане, Мазрауи и Павловиќ се враќаат во стројот и ќе бидат во комбинација за мечот со Арсенал.

За утрешниот меч ќе недостасуваат само Саша Бој и Боуна Сар.

Лигата на шампионите остана единствена шанса за трофеј на Баерн Минхен оваа сезона.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани