Португалија остана без Нуњо Мендеш, за него СП е завршено

by
0 минути читање

Мендеш го повреди бутниот мускул на минатиот меч за Португалија и нема да може да се опорави додека трае Мундијалот.

Португалците останаа без Мендеш до крајот на нивниот настап во Катар.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани