Покетино го игнорираше газдата на Челси, не се поздрави! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Покетино се поздрави со најголемиот дел од луѓето кои стоеа во ложата, но не и со Боли. Американецот тргна да се поздрави со тренерот, но тој брзо замина.

Некои сметаат дека ова е прв случај од кој може да се види дека односот меѓу Покетино и Боли не е најдобар и наскоро е можна тренерска смена.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани