Пикси во соблекувалната кон фудбалерите: Па дали сте вие нормални… (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Во соблекувалната се пееше долго, а во еден момент фудбалерите почнаа да скандираат: „Дајте го Бразил да си играме“.

Селекторот Драган Стојковиќ ги прекина и рече: „Само малку да ве прашам нешто искрено. Дали сте бе нормални, што правите вака? Ма одете во пи*ку…“.Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани