Пијаниот Кајл Вокер ги спуштил панталоните во бар и допирал девојка по интимните делови (ВИДЕО)

by
1 минути читање

По победата над Њукасл,
Пеп Гвардиола на своите фудбалери им даде два слободни дена, а како што пишува
Сан, Кајло Вокер малку претерал во опуштањето.

Таблоидот објави
дека пијаниот Кајл Вокер ги спуштил панталоните во еден бар и ги покажал
генеталиите, а бил забележан и како во неколку наврати допирал девојка
(која не е неговата сопруга) по интимните
делови.

Се говори дека
полицијата сега би можела да го разгледа целиот случај и да биде покренато
обвинение за егзибиционизам, дело за кое може да се добие и до две години
затворска казна.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани