Официјални состави: Жиру и Брахим Диаз се стартери во Лондон

by
1 минути читање

Жиру имаше грип, а Диаз се жалеше на болки во коленото, сепак и двајцата се опоравија на време за да го почнат денешниот дуел со Тотнем во Лондон.

Милан има предност од 1-0 по првиот натпревар, Тотнем мора да брка победа за да се пласира во четвртфиналето.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани