Никој досега во Премиерлигата не загубил како Манчестер јунајтед!

by
2 минути читање

Манчестер јунајтед водеше до 99:17 минута, а потоа прими голови во 100. и 101. минута и загуби со 4-3.

Првпат се случува некој тим во Премиерлигата да води до 100. минута и на крајот да го загуби мечот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани