Нема кај на бламажата на Барса, ПСЖ води со 4-0 (ВИДЕО)

by
0 минути читање

Делириум во Париз, ПСЖ има шокантно водство против Барселона од 4-0. Фаворитот од Шпанија е буквално понижен.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани