Нејмар јавно му честиташе на Меси (ФОТО)

by
1 минути читање

Тој напиша кратка порака: „Честитки брате“ и објави фотографија од Меси со пехарот.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани