Навивачот – херој на Вест Хем, доби влезници за финалето од Конференциската лига!

by
1 минути читање

На мечот во Алкмар, Нолзи речиси сам се бореше против десетици ултрас фанови на АЗ и не дозволи тие да дојдат до трибината кај што беа навивачи на Вест Хем меѓу кои и семејствата на фудбалерите.

За ваквиот храбар гест, клубот го награди со влезници за финалето меѓу Вест Хем и Фиорентина.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани