Навивачите на Црвена звезда на кошаркарски меч го славеа поразот на Хрватска (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Тие го славеа поразот на Хрватите скандирајќи: „Аргентина, Аргентина“.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани