Најзгодната хрватска навивачка во Катар, не знае ни тројца фудбалери на Хрватска (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Но, таа се избламира кога требаше да наброи три хрватски фудбалери. Успеа да каже само двајца, Лука Модриќ и Дејан Ловрен.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани