Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол вети дека ќе се соблече гола доколку „коцкестите“ триумфираат во Катар

by
1 минути читање

Ивана Кнол е една
од главните атракции на Светското првенство, најпознатата хрватска навивачка
привлекува огромно внимание со оскудните модни комбинации со мотивите на хрватската
шаховница.

Таа е подготвена
да оди чекор понапред доколку „коцкестите“ забележат уште две победи во Катар и
во разговор со медиумите од Германија вети дека ќе се соблече гола.

„Доколку Хрватска
го освои мундијалот во Катар, паѓа мојата облека“
– порачала Ивана Кнол.

Хрватска во
вторник ќе се бори за ново финале, противник ќе им биде Аргентина предводена од
Лео Меси.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани