На теренот се гине против Арсенал, а дебелиот голман од клупата крка ли крка сендвич (ФОТО+ВИДЕО)

by
0 минути читање

Додека неговите соиграчи се бореа со големиот Арсенал, голманот на Сатон, дебелиот Вејн Шоу си го јадеше својот сендвич на клупата за резервни фудбалери.

На полувремето, пред да го изеде редовниот оброк на клупата, голманот бил на пиво со навивачите во барот на стадионот.

Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани