На Евертон повторно му одземаа бодови во Премиерлигата!

by
1 минути читање

На Евертон претходно му беа одземени шест бодови, а сега уште два. Со минис осум бодови од освоените, тимот од Ливерпул дојде на само два бода до местата кои водат во Чемпионшип.

Од Евертон ќе поднесат жалба на одлуката за одземање на бодови.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани