Милан со убедлив триумф против Лече ја продолжи победничката серија! (ВИДЕО)

by
1 минути читање

Резултатот го отвори Пулишиќ уште во шесттата минута, а во 20. минута Жиру реализираше со глава за 2-0.

Во 57. минута погоди и Леао за конечна победа од 3-0.

Обложувај се онлајн на Моцарт, 100% бонус на прва уплата до 400 евра, регистрирај се на овој ЛИНК.


Можно е и ова да ти се допаѓа

@2024 – Сите права задржани